KARGO ve TESLİMAT BİLGİLERİ

Havale/EFT veya Kredi Kart ile Verilen Siparişlerde Teslimat

Havale veya EFT ile vereceğiniz siparişlerde, siparişinizin hazırlanabilmesi için TOPLAM bedelinin, sevitli.com banka hesabına gönderilmesi gerekmektedir. EFT ve/veya Havale ile yapılan alış verişlerde ödeme bedelinin hesaplarımıza yansımaması durumunda, siparişin iptal edilme süresi 1 gündür. Bu durumda 2 gün süre ile siparişiniz askıda kalır ve ödeme yapılmadığı takdirde sipariş artık İPTAL edilir.Ürün Kargo Bedeli 15TL Olup Kapıda Nakit Ödeme Durumunda ise +5 TL Kapıda Ödeme Hizmeti Eklenecektir.

Kredi Kartı Ödemesi veya Kapıda Nakit Ödemeli seçilen ürünlerde ise 14:00’a kadar verilen siparişler herhangi bir sistem arızası olmadığı sürece aynı gün PTT KARGO’ya teslim edilir.

Ödemeniz banka hesabımıza yansıdığı an sipariş hazırlama aşamasına geçilir. Hafta içi saat 14:00'a kadar verilen havaleli siparişiniz (Ödeme gelmesi halinde) aynı gün PTT KARGO'ya teslim edilmektedir.

Haftasonu (Cumartesi - Pazar) veya resmi bayram tatillerinde,tatil izninden sonraki ilk iş gününde siparişleriniz PTT KARGO'ya teslim edilmektedir.

Teslimat süresi;adresinin sevitli.com - NRY TEKSTİL uzaklığına göre (600 km. ve 600 KM.'den fazlası) için kargo şirketi 1-4 gün içerisinde siparişinizi adresinize ulaştırmaktadır.

Ancak MOBİL BÖLGELER için teslimat sürelerinde farklılıklar yaşanmaktadır.

Mobil Bölge,PTT KARGO'nun şubesinin olmadığı ve haftanın belirli günleri araçla teslimatın olduğu alanlardır.

Sitemizden yapılan 300 TL ve üzeri alışverişleriniz de ÜCRETSİZ KARGO ve KAPIDA NAKİT ÖDEME imkani Mevcuttur.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR