SEVİTLİ markası adı altında;

Bir bayanın tüm ihtiyaçlarını günün moda akımlarına uygun bir şekilde,özgün tasarımlarla,en iyi kalitede,en iyi fiyatla,tek bir çatı altında sunmayı kendine hedef seçmiştir.Sevitli 2007 yılında mağazalaşmaya başlayarak,bugün itibariyle ürünlerini tüketicilerine sunmaktadır.Ayrıca tüm yurda yayılmış çeşitli ‘’e-satış’’ noktaları ile de size en yakın yerdedir.Sevitli yalnız türkiye’de değil dünya ülkelerin de değişen moda tercihlerinde kendi alanında trend belirleyicisi olarak öncü rol üstlenmektedir.

Markanın Arkasındaki Güç 
NRY TEKSTİL’in markası olan SEVİTLİ;

Bayan tesettürlü giyim,aksesuar tasarımı ve üretimini sağlayıp,satışı konusunda faaliyet gösteren bir firmadır.Sevitli markasının  mağazalarda satış elemanı,üretim departmanın da tasarım,planlama,satış,E-Ticaret ve lojistik bölümlerinde olmak üzere bir çok  çalışanı bulunmaktadır. Üretim ise kendi bünyemizdeki atölyelerimizde ve fason üretim kadrosuyla gerçekleştirilmektedir.İstanbul Gaziosmanpaşa ilçesinde bulunan merkezinde Sevitli markasının üretimini üretim ve planlama kadrosu tarafından gerçekleştirilmektedir. İstanbul bölgesinde bulunan mağazalarımızda müşterilerimizin ürün taleplerine,moda trendlerine göre dinamik bir hizmet verilmektedir.

Konsept 
Sevitli 15 yıldır tüketicilerin taleplerini dikkate alarak oluşturduğu çizgisi dahilinde, günlük ve özel tesettürlü kıyafetler ile bir bayanın tüm giyim ihtiyacını karşılayacak çeşitte model tasarlayıp üretmektedir.

Takım Olma !
Sevitli’nin en önemli varlığı insandır. Takım ruhuyla beraber genel Sevitli konseptini benimseyen ekibimiz tasarımdan üretime,satıştan,sevkiyata tamamen müşteri odaklı olarak çalışmaktadır.

Sevitli Mağazaları 
2007 yılında başlanan mağazalaşma sürecinde tüm ürünlerin müşteri tercihlerini ve seçim sürecini kolaylaştıracak şekilde sergilendiği,alışverişin keyifli bir yolculuk tadında gerçekleştiği mağazalar oluşturmak hedeflenmiştir.

 

Under the brand name of SEVİTLİ;

It has chosen to offer all the needs of a woman in accordance with the fashion trends of the day, with original designs, in the best quality, at the best price, under one roof. Sevitli started to go into stores in 2007 and offers its products to its consumers as of today. In addition, various.It is also in the closest place to you with its e-sales points.Sevitli plays a leading role as a trendsetter in its field, not only in Turkey but also in the changing fashion preferences of the world countries.

The Power Behind the Brand !

SEVİTLİ, the brand of NRY TEKSTİL;

It is a company that provides the design and production of women's veiled clothing and accessories, and operates in the sales of the Sevitli brand. There are many employees in the sales department of the Sevitli brand, and in the design, planning, sales, E-Commerce and logistics departments of the production department. Production is carried out in our own workshops and with contract manufacturing staff. The production of the Sevitli brand is carried out by the production and planning staff in its center located in Istanbul Gaziosmanpaşa. In our stores located in the Istanbul region, a dynamic service is provided according to the product demands and fashion trends of our customers.

Concept

For 15 years, Sevitli has been designing and producing models that will meet all the clothing needs of a woman, with daily and special hijab clothes, within the line that she has created by taking into account the demands of consumers.

Don't be a team !

Sevitli's most important asset is people. Our team, which adopts the general concept of Sevitli together with the team spirit, works with a completely customer-oriented approach from design to production, from sales to shipment.

Sevitli Stores

In the process of retailing that started in 2007, it was aimed to create stores where all products are displayed in a way that facilitates customer preferences and the selection process, and shopping takes place with the taste of a pleasant journey.

 

Kod Kampüsü | HTML Site Düzeni